Skillnad mellan versioner av "Medlemmar"
Från HögbergsWiki
Hoppa till navigeringHoppa till sökIha (diskussion | bidrag) m (mellanrum) |
Hipshot (diskussion | bidrag) m |
||
| Rad 17: | Rad 17: | ||
|070-565 67 46 | |070-565 67 46 | ||
|- | |- | ||
| − | |Per Söderberg | + | |Per Söderberg (kassör) |
|September 2003 | |September 2003 | ||
|073-437 44 54 | |073-437 44 54 | ||
|- | |- | ||
| − | |Jan Tejbrant | + | |Jan Tejbrant |
|Maj 2004 | |Maj 2004 | ||
|073-673 36 67 | |073-673 36 67 | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Fredrik Almgren]] | + | |[[Fredrik Almgren]] |
| Juli 2007 | | Juli 2007 | ||
| 070-674 61 51 | | 070-674 61 51 | ||
| Rad 65: | Rad 65: | ||
|070-5582283 | |070-5582283 | ||
|- | |- | ||
| − | |Mikael Fredblad | + | |Mikael Fredblad (maltansvarig) |
| Februari 2013 | | Februari 2013 | ||
|070-797 87 50 | |070-797 87 50 | ||
Versionen från 3 maj 2015 kl. 12.52
| Namn | Medlem sedan | Mobilnummer |
|---|---|---|
| Johan Schultz (ålderman) | Allra första början! | 073-520 40 27 |
| Mikael Karlmark | November 2002 | 070-555 77 31 |
| Dan Nilsson | Augusti 2003 | 070-565 67 46 |
| Per Söderberg (kassör) | September 2003 | 073-437 44 54 |
| Jan Tejbrant | Maj 2004 | 073-673 36 67 |
| Fredrik Almgren | Juli 2007 | 070-674 61 51 |
| Staffan Ulfberg (ordförande) | Juli 2007 | 070-813 59 69 |
| Annika Järnberg | Juli 2007 | 070-204 65 32 |
| Mats Waldenström | Februari 2009 | 070-895 07 75 |
| Per Antonson | Februari 2009 | 070-210 00 80 |
| Ulf Hedlund | Februari 2009 | 070-508 99 76 |
| Johan André | Januari 2010 | 076-100 27 40 |
| Daniel Larsson | Februari 2013 | 076-149 82 29 |
| Ola Rodell | Februari 2013 | 070-240 29 00 |
| Tomas Rimming | Februari 2013 | 070-5582283 |
| Mikael Fredblad (maltansvarig) | Februari 2013 | 070-797 87 50 |
| Ilja Hallberg | Oktober 2013 | 076-416 09 55 |
| Mathias Brorson | April 2014 | 073-5001930 |
| Dominic Rivas | Maj 2014 | 073-4375159 |
Det finns dessutom en lista på prospects.
| Namn | Medlem mellan |
|---|---|
| Lars Domesjö | 2013-02 - 2014-03 |
| Nick Stevens | 2010-01 - 2013-09 |
| Stefan Edrén | 1996-01 - 2012-09 |
| Magnus Westerlund | 2003-09 - 2012-09 |
| Lars Ola Claesson | 2009-12 - 2012-05 |
| Stefan Thelander | 2000-10 - 2009-11 |
| Fredrik Werme | 2007-07 - 2009-11 |
| Charles Cassino | Våren 1994 - 2009-06 |
| Jessica Heidrich | 1998-10 - 2008-12 |
| Peter Högström | 1998-12 - 2008-12 |
| Johan Häggblad | 2002-08 - 2007-09 |
| Norman Burns | |
| Stefan Stensson | |
| Jeff Thaxer | |
| James Feely | |
| Per Antonson | 1992 - 2002-03 |
| Ulf Hedlund | 1992 - 2002-03 |
| Patrick Holmqvist | Allra första början |
| Bo Lassen | 1994 - |
| Svante Ekelin | Allra första början |
| Håkan Lundgren | Allra första början |
| OPV | Allra första början |